Aszfalt- és betonbedolgozó géplánc mellé munkatársakat keresünk

Aszfaltpálya Építő Kft.

Az út- és mélyépítéssel foglalkozó Aszfaltpálya Kft. útépítő projektjeire aszfalt- és betonbedolgozó géplánc mellé munkatársakat keresünk!

Mielőtt jelentkezel, kérjük, olvasd el! Kérjük, csak akkor jelentkezz, ha úgy érezd, valóban megfelelsz a pozícióra, és dolgoztál már ilyen vagy hasonló munkakörben és szereted ezt a munkát.

Feladatok:

  • Aszfalt- és betonbedolgozó géplánc melletti munkavégzés
  • Aszfalt és beton bedolgozása gépi, és kézierővel
  • Szükséges papír megléte esetén útépítőgépek kezelése

Elvárások:

  • Általános iskolai, vagy annál magasabb végzettség
  • Útépítésben szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nehézgépkezelői OKJ-s bizonyítvány
  • szakmunkás bizonyítvány
  • középfokú végzettség
  • Többlettapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Jó és kulturált munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Mobiltelefon
  • Szükség esetén szállás biztosítása
  • Munkahelyre bejárás megtérítése

Munkavégzés helye:

Pest megye és környéke, időszakonként országszerte

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük jelezze szándékát részünkre az alábbi e-mail címen: kovacs.attila@aszfaltpalya.hu!

Főoldal